Svatební plavby, neotřelé, atraktivní, nezapomenutelné... Od poutavých doplňků svatební mozaiky v podobě vodního taxi pro nevěstu, přes krátké výletní plavby pro svatebčany na privátních motorových jachtách až po kompletní svatební obřady na velké výletní lodi Jan Plezier...

Menší motorové jachty pro příjemné odpolední pobavení, větší motorové jachty pro kompletní svatební obřady pro méně početné svatby, kolona svatebních lodí, kompletní velké svatební obřady a svatební oslavy na velkých lodích až pro 100 osob.

Neomezujeme se pouze na Prahu, připlujeme kamkoliv to bude možné, klidně i do Roztok, Mělníka, Roudnice nad Labem, Neratovic, Lysé nad Labem, Kralup nad Vltavou, Litoměřic, Ústí nad Labem...

Nezávazná poptávka:

Popis plavby:

Organizace tak významné životní události, jakou svatba bezesporu je, vyžaduje pečlivou a dlouhodobou přípravu. Chápeme, že si zde nevystačíme s obyčejným objednávkovým formulářem. Veškeré přípravy s Vámi budeme řešit individuálně s maximální vstřícností a orientací na detaily. Snažili jsme se však pro úvod představit typy svatebních plaveb, které jsme v poslední době s úspěchem realizovali.

Vodní taxi pro nevěstu:

Svatebčané netrpělivě očekávají příjezd nevěsty, tak to bývá, ale co když nevěsta nepřijede jako vždy automobilem, ale připluje na lodi?

Lodní svatební kolony:

Troubící vyzdobená auta plná svatebčanů projíždějící městem patří ke každé svatbě. Ale co když svatebčané nepojedou autem, ale poplují na na lodích v lodní koloně? Houkání vyzdobených lodí je úplně jiný zážitek. Vypravíme klidně 5 nebo 6 lodí za sebou, což představuje kapacitu cca 55 osob...

Výletní plavby pro svatebčany:

Jako zpestření svatebního veselí zajistíme krátké výletní plavby, při kterých si svatebčané mohou zkusit řízení lodě. Ideální doplněk pro svatby pořádané na pražských botelech, plovoucích restauracích apod...

Kompletní svatební obřady:

Lodní prostředí je originální místo pro uspořádání netradiční svatby. Od malých svateb pro 12 osob na privátních motorových jachtách po klasické veliké svatební obřady na osobní lodi Jan Plezier.

Neomezujeme se pouze na Vltavu a hlavní město Prahu. Připlujeme za Vámi kamkoliv na splavném úseku Labe, Vltavy a samozřejmě též na Baťově kanálu a splavném úseku řeky Moravy. Právě na Baťově kanálu Vám můžeme nabídnout zbrusu novou restaurační osobní loď postavenou v roce 2016 s kapacitou 50 osob.

Plujeme od rána až do pozdních nočních hodin, přesně dle Vašeho přání. Lodě disponují audiosystémem Trust Fiesta Plus Wireless Party Speaker - hudbu přehráváte přímo ze svého mobilního zařízení (podrobnosti viz sekce ozvučení lodí ). Všeobecné smluvní podmínky včetně platebních podmínek a podmínek storna naleznete zde.

Úvod Rozlučky se svobodou  I  Svatby  I  Dětské oslavy  I  Firmy  I  Narozeniny  I  Ostatní Výlety  I  Kontakt

Rychlý kontakt:  rezervace@oslavynalodi.cz   I   tel.č.: 281 932 666, 281 930 708, 777 248 291

SP Praha s.r.o., lodní doprava  © 2016-2018