Neomezujte svoji firemní akci na jedno místo. Poplujte Prahou a okolím, poplujte po Labi či po Baťově kanálu a dodejte firmení párty náboj akční  jedinečnosti. Můžete si užívat naprostého pohodlí výletní lodě Jan Plezier nebo se může na palubě našich privátních jachet každý na chvilku chopit kormidla a stát se kormidelníkem. Kryté vytápěné salónky i otevřené paluby našich motorových lodí i jachet zaručují maximální prožitky z nezapomenutelné akce.

Většina firemních akcí je pořádána na naší největší osobní motorové lodi Jan Plezier, která disponuje maximální kapacitou 100 cestujících. Optimální je však obsazenost poloviční, tzn. okolo 50 osob. Dispozice plavidla je přímo předurčená pro pořádání originálních večírků - zastřešená spodní paluba s bohatě zásobeným barem, otevřená zadní paluba s kuřáckým koutkem, polozakrytá vyhlídková paluba či horní uzavřený salónek. Vše v celoročním provozu.

Vyzkoušejte uspořádat vánoční večírek na palubě Jana Pleziera. Neomezujeme se pouze na tradiční centrální Prahu, rádi plujeme i dál za hranice města, do Roztok, Úholiček, Libčic, Kralup nad Vltavou nebo Nelahozevsi... Samozřejmostí je kompletní cateringový servis. Podrobné informace naleznete též též na webu www.janplezier.cz

I pro firemní večírek však můžete využít privátní motorové jachty s kapacitou 12 osob. Naráz můžeme vypravit až 3 stroje pro 36 osob, se kterými se pod dohledem našich kapitánů můžete dosytosti vyřádit.

Firemní akce:

Oblast a typ plavby:


Délka plavby:

Občerstvení:


Informace o plavbě:

Praha, osobní loď Jan Plezier:

Trasa plavby: vyplouváme z centra Prahy, minimální délka plavby je 120 minut. Proplujeme malebným centrem a podle časových možností zamíříme i do překrásných údolí řeky Vltavy skrytých nedaleko za hranicemi hlavního města.

Ceník "osobní loď Jan Plezier":

  •  2 - 4 hodiny  ---  6 500,- Kč / hodina plavby (minimální délka plavby 2 hodiny)
  •  5 - 8 hodin:  ---  5 500,- Kč / hodina plavby
  •  9 a více hodin - 4 700,- Kč / hodina plavby

Více informací o lodiviz www.janplezier.cz

Praha, privátní motorové jachty:

Trasa plavby 120 minut: Praha Holešovice - slepá libeňská ramena řeky Vltavy - Karlín - ostrov Štvanice (spodní část) - Trojský most - Stromovka - Praha Holešovice

Trasa plavby 180 minut: Praha Holešovice - slepá libeňská ramena řeky Vltavy - Karlín - Štvanice - Trojský most - Trojský plavební kanál / Troja - Stromovka - Bubeneč - Podbaba - Praha Holešovice

Trasa plavby 240 minut: Praha Holešovice - Karlín - zdymadlo Štvanice - Na Františku - Dvořákovo nábřeží - Karlův most - Kampa - zdymadlo Štvanice - slepá libeňská ramena řeky Vltavy - Trojský most - Trojský plavební kanál / Troja - Stromovka - Bubeneč - Praha Holešovice

Individuální délka: v případě zájmu lze realizovat i celodenní plavby s pauzou na oběd v Roztokách či v Davli.

Ceník "Privátní jachty": maximální počet cestujících osob na palubě jedné lodě je 12 osob. Plout naráz mohou maximálně tři lodě.

  • 120 minut --- 6666,- Kč  (jedna loď)
  • 180 minut --- 9999,- Kč  (jedna loď)
  • 240 minut --- 12 998,- Kč  (jedna loď)

Občerstvení na privátních jachtách:

Na loď si můžete vzít jakékoliv vlastní občerstvení nebo můžete využít nabídky našich balíčků.

Pro plavby na Baťově kanálu a v Poděbradech individuální kalkulace. Orientační cena cca 5300,- Kč / hodina / 45 osob.

Na lodi (motorové jachty) nabízíme po celou dobu plavby zdarma balenou pitnou vodu, kávu a čaj. Lodě jsou kompletně vybavené, vytápěné a osvětlené. K dispozici je dvojice toalet, sprcha, studená i teplá voda. Lodě disponují audiosystémem Trust Fiesta Plus Wireless Party Speaker - hudbu přehráváte přímo ze svého mobilního zařízení (podrobnosti viz sekce ozvučení lodí ) . Během plavby je možné využít zásuvku 220V k dobíjení mobilů, fotoaparátů, tabletů apod. Posádku tvoří kapitán, který je připraven po celou dobu plavby vyjít maximálně vstříc Vašim požadavkům. Pod jeho dohledem si můžete řízení lodě též vyzkoušet.  Po dobu plavby máte v přístavu Praha Holešovice zdarma rezervovaná parkovací místa pro Vaše automobily (max. 5 automobilů). Plánek příjezdu do přístavu zde. Přistavit plavidla na firemní plavbu lze na řece Vltavě kdekoliv od Mělníka až po hráz Slapské přehrady a na řece Labi od Ústí nad Labem až po Týnec nad Labem. V případě individuálního přistavení plavidla je účtován příplatek za přístavbovou plavbu ve výši 1000,- Kč za každou hodinu plavby. Veškeré uváděné ceny jsou včetně DPH 21%.Všeobecné smluvní podmínky včetně platebních podmínek a podmínek storna naleznete zde.

Úvod Rozlučky se svobodou  I  Svatby  I  Dětské oslavy  I  Firmy Narozeniny  I  Ostatní Výlety  I  Kontakt

Rychlý kontakt:  rezervace@oslavynalodi.cz   I   tel.č.: 281 932 666, 281 930 708, 777 248 291

SP Praha s.r.o., lodní doprava  © 2016-2018